O projektu

Zažijte Sicílii zblízka

Palazzo Sant´Anna se nachází na Piazza Ghiaccio v centrální historické části města Trapani. Budova se čtyřmi nadzemními podlažími uprostřed bloku. Dům vás uvede svým vstupem stylovou kovovou branou s veškerými bezpečnostními prvky včetně elektronického vrátného. Tato kovaná brána otevírá prostor do prostorného foyer se stylovými prvky. Vestibul bude vybaven zděnou lavicí zdobenou antickou dlažbou, původní historickou nádobou osazenou květinami, zrenovovanými bílými stropními trámy. Významnou výhodou celého domu je esteticky zabudovaná cisterna na vodu v suterénu, která pomocí čerpadel obslouží všechny tři apartmány.

Celý dům prochází kompletní citlivou rekonstrukcí. Ve společných prostorech vznikne kovové luxusní schodiště vedoucí až na privátní střechu pro apartmán ve 4. podlaží. Toto schodiště bude místy lemovat ošetřené původní kamenné zdivo osazené efektními světelnými prvky. Okna vedoucí ze schodiště budou stavebně zvětšena a vyplněna sklem tak, aby byl na schodišti dostatek denního světla, stropní část společných prostor nad schodištěm s východem na střechu bude rovněž osazena velkoformátovým sklem, aby došlo k efektu dokonalé iluminace. Fasáda domu bude v barvě příjemné bílé kávy s osvětlením jednotlivých dobových balkónů. Tyto budou ozdobeny zábradlími z dílny precizního sicilského kováře na míru, aby došlo ke sjednocení stylu zábradlí ve společných prostorech, balkónech a vstupní brány do foyer.

V domě Sant´Anna kouzelně vstoupíte do atmosféry jiných časů, v plném sicilském stylu svobody, centrální a dobře propojená poloha nedaleko přímořského pobřeží města.

Tato nemovitost je jen 5 minut od centrální pěší zóny Corso Vittorio Emanuele, hlavní tepny města a pouhých 5 minut chůze od pláže Spiaggia delle Mura di Tramontana.

Trapani, známé jako město soli a plachtění. Země, kde se prolíná historie, kultura a příroda, celá provincie Trapani dává život něčemu jedinečnému: strmé útesy střídají rozsáhlé pláže, ale také archeologické pozůstatky a malé vesničky s nejautentičtějšími tradicemi. Město samo o sobě střídá památky a kostely, paláce, kašny a náměstí. Rozhodujícím centrem je přístav, který v průběhu času prošel různými změnami.

Trapani se nachází 90 km západně od Palerma. Počasí je zde příznivé 9 měsíců z celého roku. Historické centrum města je lemováno mořem z obou stran. Trapani je se 72 000 obyvateli 5. největší město Sicílie a díky letišti Trapani jedním z výchozích bodů pro cesty po Sicílii. Z mezinárodního letiště Birgi jste v centru za 20 minut.

Z Trapani také vyplouvají všechny lodě a trajekty na oblíbené Egadské ostrovy a blízko je odsud i letovisko San Vito lo Capo nebo antické pozůstatky Segesta. V přístavu je zde možné půjčit si motorovu loď či plachetnici. Půjčovny jsou k dispozici včetně instrukcí možností plaveb na blízké ostrovy a překrásné zátoky.

Zaujala vás nabídka?

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám sdělíme podrobnější informace.